יום שני, 24 באפריל 2017

מה הוא עוסמר ומה השימוש בו

בכדי להבין מה הוא בדיוק עוסמר, נבין קודם כל מה הצורך בחומר הזה

החומר שקרוי עוסמר הוא חומר בעל תכונות ייחודיות ושימוש איכותי בסביבה המודרנית שבה אנו חיים כיום, אבל לפני שנוכל להבין במה בדיוק מדובר חשוב להבין את הצורך שמוביל לשימוש בחומר זה. הצורך הזה הוא צורך בחומר בידוד אקוסטי – אנחנו חיים בסביבה עירונית ומודרנית, והבתים שלנו צריכים להיות מבודדים אקוסטית בצורה היעילה ביותר בכדי שנוכל לנהל בהם אורח חיים שקט ונעים. הדבר גם נכון באשר לתשתיות הבית השונות היכולות לגרום לרעש – תשתית הצנרת למשל. בכל מקרה, הצורך בחומר בידוד אקוסטי ברמה הגבוהה ביותר הוביל ליצירת החומר שאנו מכירים בתור עוסמר.


אז מה זה בדיוק עוסמר, כיצד הוא מיוצר ומה התכונות שלו?

עוסמר הוא חומר שמיוצר בידי אדם, כאשר הרכב החומר הזה משלב בין המתכת עופרת לבין ספוג ייחודי לקליטה ולבידוד של רעשים. העופרת בפני עצמה היא גם איכותית ביותר בהקשר של בידוד רעשים, ובשילוב עם הספוג נוצר חומר שקל מאוד ליישם ולהשתמש בו בקירות ועבור בידוד אקוסטי, ונוצר גם חומר עמיד ביותר ברמת בידוד גבוהה ביותר, בעיקר עבור חדרי אמבטיה ועבור בידוד אקוסטי של תשתיות צנרת.

מהו השימוש בעוסמר וכיצד זה יכול להיות רלוונטי עבורכם?

כפי שניתן להבין, השימוש בעוסמר הוא שימוש של בידוד אקוסטי, והוא רלוונטי בעיקר במצבים בהם ישנם מפגעי רעש לא סטנדרטיים בקירות הבית שלכם – בין אם משום שאתם בקרבה לסביבה עמוסה והומה, ובין אם משום שצנרת הבית שלכם הותקנה בצורה שגורמת לנזקי רעש כאלה ואחרים. במצבים כאלה, השימוש בעוסמר הוא נוח ביותר, וניתן להתאים אותו בצורה דינמית ונוחה עבור הצורך המדויק שלכם בבידוד – וכדאי לכם לעשות זאת בכדי ליהנות מסביבה שקטה.

אם אתם זקוקים לבידוד אקוסטי איכותי, עוסמר הוא חומר ברמה הגבוהה ביותר


כשאתם צריכים בידוד אקוסטי איכותי אתם צריכים להשתמש בחומרים המתאימים ביותר לכך, ועוסמר הוא דוגמה ברמה הגבוהה ביותר. פנו לשירות שמתמחה בתחום, ודאגו לבידוד הבית שלכם בצורה האיכותית ביותר.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה